Wsparliśmy…

Promocja polskiej nauki to główny cel szkolnego, zespołowego konkursu wiedzy motoryzacyjnej, jaki zorganizowano w dniach 26 maja br. na terenie Zespołu Placówek Oświatowych w Słupsku. Wydarzenie było skierowane do młodzieży wkraczającej w świat mechaniki pojazdowej.Do rywalizacji stanęli uczniowie klas III i IV technikum branży samochodowej i mechanicznej.

Konkurs obejmował problematykę wiedzy ogólnej mechanicznej, historię motoryzacji, sprawność z wykorzystaniem symulatora jazdy, poruszanie się pojazdem na placu manewrowym, sprawdzian wiedzy teoretycznej, pokaz ratownictwa drogowego i ratownictwa medycznego połączonego z gaszeniem pożaru przeprowadzony przez Państwową Straż Pożarną w Słupsku.

Firma SIMBHP sp. z o.o. znalazła się w gronie głównych sponsorów konkursu. Ufundowała trzy vouchery prezentowe na zakup odzieży roboczej o łącznej wartości 1200 zł oraz nagrody rzeczowe. Promując bezpieczną pracę SIMBHP sp. z o.o. przekazała dodatkowo każdemu zespołowi markowe okulary ochronne. Vouchery zostały już zrealizowane, ale o tym wkrótce. Głównym organizatorem konkursu był Zespół Placówek Oświatowych w Słupsku (dawniej Centrum Kształcenia Praktycznego).

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać kiedy chcesz).