Podejmowanie dobrych decyzji
wymaga czasu, uwagi oraz
dostępu do rzetelnej wiedzy.

Firma SIMBHP sp. z o.o. powstała w 2003 roku. Obecnie mieści się w budynkach przy ulicy Borchardta 35 w Słupsku. Znajdują się tutaj magazyny, sklep, biurowiec i duży parking. Wszystko można załatwić w jednym miejscu i szybko. To idealne rozwiązanie, aby zapewnić odpowiedni poziom logistyczny i wygodę przy zakupach.

W codziennej pracy wsłuchujemy się przede wszystkim w głos naszych klientów i odpowiadamy na wszystkie ich oczekiwania i wymagania a ocenę naszej SIMBHP pozostawiamy osobom, które robią u nas zakupy ? Klienci są dla nas najważniejsi.

Nasza podstawowa działalność to: import, produkcja, sprzedaż, doradztwo, montaż i serwis. Gwarancją rzetelności świadczonych usług jest przyznany nam certyfikat ISO 9001:2015, który zaświadcza, że spełniamy wszystkie wymagania w zakresie: handlu hurtowego i detalicznego oraz importu artykułów BHP, a także środków czystości i opakowań jednorazowych.

Jako importer sprowadzamy artykuły ochrony indywidualnej od najlepszych producentów w kraju i z zagranicy. Z kolei jako producent, bazując na naszym doświadczeniu, proponujemy towary, które spełniają niezbędne normy i certyfikaty. Gwarantujemy, że produkty są solidne i trwałe. Wypróżniają się wygodą i komfortem użytkowania oraz przystępną i konkurencyjną cenę. Nasze artykuły cechuje innowacyjność i wysoka jakość wykonania dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

 

Dostarczamy produkty niezbędne do zorganizowania bezpiecznego miejsca pracy, tak aby pracownicy bez przeszkód mogli się skupić na wykonywaniu swoich obowiązków, a pracodawcy mieli słuszne przekonanie, że dopełnili wszelkich starań związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Naszym priorytetowym zadaniem jest sprawne przeprowadzenie klienta przez cały proces zakupów, od chwili zidentyfikowania potrzeby do momentu wydania towaru z magazynu. Chętnie doradzimy, a w razie potrzeby zapewnimy montaż i serwis wszelkiego rodzaju instalacji, urządzeń oraz maszyn. Zapraszamy do przetestowania naszych produktów i pobierania darmowych próbek, które pomogą w podjęciu decyzji zakupowych.

Od lat śledzimy zmiany zindywidualizowanych wymagań klientów i zawsze wychodzimy im naprzeciw. Opierając się na naszym doświadczeniu, pomagamy każdemu klientowi przebrnąć przez gąszcz ogólnych przepisów z zakresu BHP i wybrać najlepsze artykuły zapewniające bezpieczeństwo i higienę pracy, dbając przy tym o ich przystępną cenę i jakość. Stale się doskonalimy, aby sprostać wszystkim współczesnym wyzwaniom w obszarze BHP.

W naszych działaniach kierujemy się nowym podejściem do inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania opracowane z myślą o sferze BHP. Śledzimy zmiany, do jakich dochodzi w środowisku pracy, identyfikujemy nowe zagrożenia oraz ryzyka i proponujemy klientom optymalne środki ochrony, aby maksymalnie zapewnić bezpieczeństwo, zdrowie i higienę w miejscu pracy.

Kierujemy się także społeczną odpowiedzialność biznesu i dobrowolnie uwzględniamy interesy społeczne oraz aspekty środowiskowe naszej działalności. Inwestujemy we własne zasoby ludzkie, szkolimy się, dbamy o ekologię, pielęgnujemy dobre kontakty z naszym otoczeniem. Utrzymujemy właściwe relacje ze wszystkimi podmiotami, które spotykamy na naszej drodze biznesowej. Aktywnie uczestniczymy w życiu społeczności lokalnej. Chętnie wspieramy inicjatywy obywatelskie i charytatywne. Sponsorujemy także sport, skupiając się głównie na jego młodych adeptach.

Nasza dewiza brzmi: bezpieczeństwo i higienę pracy zapewniamy hurtowo!
Zapraszamy na zakupy ? jesteśmy do dyspozycji!

Poznaj nasze marki

ECO ONE USE

Polecamy ekologiczne naczynia, sztućce i opakowania na dla gastronomii, w tym z recyklingu, biodegradowalne, kompostowalne itp.
Zobacz produkty

Lewer

Dzięki włoskiemu wykonaniu i zastosowanym technologiom obuwie Lewer zadowoli każdego  swoją lekkością i odpornymi materiałami, nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Zobacz produkty

4Trump

Markowe obuwie ochronne 4Trump charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości i doświadczeniu producenta.
Zobacz produkty

Eco-Save

Nowa marka obuwia ochronnego. Klasyczna prostota i funkcjonalność, niezwykle lekkie, elastyczne i wygodne.
Zobacz produkty

5Fingers

Rękawice ochronne dostosowane do wielu prac w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki technice oraz doskonałemu wykonaniu marka 5Fingers zapewnia ochronę, komfort oraz idealne dopasowanie do każdej dłoni.
Zobacz produkty

One Use

Oferujemy szeroki wybór odzieży jednorazowej, w tym: rękawiczki, kombinezony, fartuchy, maseczki, ochraniacze, zarękawki itp.
Zobacz produkty

Winter Action

Doskonała, ciepła kamizelka do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Mocna tkanina zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Zobacz produkty

Redbone

Markowe obuwie Redbone to doskonały produkt na różne stanowiska pracy.
Sportowa i nowoczesna linia naszego obuwia
zapewnia wygodę i bezpieczeństwo przez cały dzień.
Zobacz produkty

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać kiedy chcesz).