Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Mieszkańca Gmina Słupsk, który odbędzie się w sobotę, tj. 4 czerwca br. na terenie Aeroklubu Słupskiego w Krępie Słupskiej. Jesteśmy jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Scenariusz działań scenicznych:
godz. 13:00 – oficjalne rozpoczęcie imprezy, występy lokalnych zespołów,
godz. 14:00 – koncert Roksany Węgiel,
godz. 15:30 – przelot dwóch historycznych samolotów odrzutowych (SB LIM-2 oraz LIM-2), sponsorowany przez firmę Simbhp,
godz. 15:30-20.00 – występy lokalnych zespołów.
STREFA DLA DZIECI: dmuchańce, warsztaty ceramikarskie i wikliniarskie, zajęcia plastyczne w strefie ?Bąbelkowo?, stoisko Lądowisko Kultury, gry i zabawy sensoryczne, animacje i strefa chillout nasze – firmy Emka S.A.
STREFA WYSTAWCÓW, czyli stoiska z wyrobami rękodzielniczymi
STREFA GASTRONOMICZNA z przepysznymi potrawami przygotowanymi przez m.in. gminne Koła Gospodyń Wiejskich.
STOISKO AEROKLUBU obok strefy gastronomicznej z wystawą samolotów i symulatorem lotów. Przez cały czas trwania wydarzenia możliwość zakupu voucherów na loty zapoznawcze w Aeroklub Słupski.
DODATKOWO:
pokaz samochodów wojskowych Batalionu Ochrony Bazy 28 Słupski Pułk Lotnictwa Myśliwskiego, pokazy strażaków, punkt rejestracyjny dla potencjalnych dawców szpiku kostnego pod patronatem Fundacji DKMS utworzony przez Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk.

Uprzejmie informujemy, że parking dla samochodów znajduje się obok lotniska, a parkowanie na poboczu drogi dojazdowej jest zabronione! Ruchem kierować będą strażacy. Zorganizowany zostanie też parking dla rowerów. Do zobaczenia w Krępie Słupskiej.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać kiedy chcesz).