Piknik Rodzinny w Redzikowie

Firma SIMBHP sp. z o.o. wsparła organizację Pikniku Rodzinnego, który odbył się 17 czerwca br. w Żłobku Gminnym „Iskiereczka” w Redzikowie. Impreza przyniosła wiele radości, zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

W trakcie wydarzenia odbyły się: animacje, tańce, pokazy baniek mydlanych, kiermasz ciast, loteria fantowa z nagrodami i przejażdżki konne z koniem „JAGUSIEM”. Z bliska zobaczyć można było żółwie wodne. Nie zabrakło malowanych tatuaży, popcornu i balonów i zdjęć na ściance w stylu boho. Wiele radości sprawił dzieciom dmuchaniec z Akademii Zabawy „Asanek” oraz możliwość obejrzenia z bliska żółwi wodnych.

Właśnie napłynęły do nas podziękowania za pomoc w organizacji imprezy.

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste – DZIĘKUJEMY – zawiera wszystko co chcemy wyrazić” . Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli nasze przedsięwzięcie. Bez Waszego wsparcia i pomysłowości zorganizowanie pikniku z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe. Każde działanie łączące dzieci, rodziców i pracowników umacnia naszą społeczność żłobkową. Dziękujemy tym dużym i tym małym za rodzinną atmosferę, dziękujemy że tego dnia byliśmy razem.

Fot. Zuzanna Krakowiak.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać kiedy chcesz).