50-lecie Guillin Polska

Nasza delegacja uczestniczyła w obchodach 50-lecia firmy Guillin Polska. Z tej okazji w oleśnickim zakładzie zorganizowano Dzień Otwarty. SIMBHP na uroczystości reprezentowali Sławomir Małecki i Katarzyna Mędrek.

GUILLIN POLSKA, spółka zależna Grupy GUILLIN, europejskiego lidera w dziedzinie ekologicznie zaprojektowanych opakowań do żywności, jest spółką przemysłową zlokalizowaną w okolicach Wrocławia w Polsce, z drugim zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w pobliżu Poznania. Zatrudnia 200 osób.

Do Grupy GUILLIN dołączyła w 2004 r. pod nazwą ANIS OPAKOWANIA, a w 2018 r. została połączona z Grupą KREIS i stała się GUILLIN POLSKA. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku opakowań w Polsce, produkuje i sprzedaje standardowe i specjalne rozwiązania dla handlu detalicznego, przemysłu spożywczego i dystrybucji. Tworzy innowacyjne opakowania, bazując na wysokiej jakości surowcach PET z recyklingu. Oprócz opanowanego w sposób mistrzowski procesu termoformowania, podobnie jak cała Grupa, GUILLIN POLSKA oddaje do dyspozycji swoich klientów również swoje doświadczenie w zakresie produkcji opakowań, metodą wtrysku.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać kiedy chcesz).