Pomagamy, bo lubimy…

Firma SIMBHP sp. z o.o. ponownie wsparła akcję zbiórki pieniędzy na rzecz dziesięcioletniego Kacpra, który się urodził z brakiem małżowiny usznej, a także zrośniętym przewodem słuchowym. Chłopca dotknął także zespół Goldenhara, na który składa się asymetria twarzy i szczęki, niedorozwój stawu skroniowo-żuchwowego i ucha wewnętrznego.

Ratunkiem dla dziecka jest kosztowna operacja w USA, która polegać będzie na rekonstrukcji małżowiny usznej i wszczepienie implantu słuchowego Kacperkowi. Na ten cel potrzeba aż 300.000 zł. Zbiórka trwa już dwa lata. Przez ten czas bliskim Kacpra udało się zebrać 243.350 zł. Brakuje jeszcze 54.735 zł.

Ostatnio, aby zdobyć kolejne środki, mama Kacpra zaczęła sprzedawać lemoniadę cytrynową. Będzie to robić w najbliższą sobotę w czasie Dni Otwartej Wędzarni w Kruszynie i w niedzielę na usteckiej promenadzie podczas Grand Prix w biegach i marszach Ustka 2023.

W związku z tym SIMBHP sp. z o. o. przekazała nieodpłatnie mamie Kacpra kilkaset kubków, pokrywek i słomek, z których lemoniada będzie smakować przepysznie. Zachęcamy do zakupów i życzymy smacznego. Cały dochód ze sprzedaży lemoniady zasili zbiórkę pieniędzy na rzecz Kacpra.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać kiedy chcesz).