SIMBHP sp. z o.o. z „Dobroczynnym wózkiem Irka”

SIMBHP sp. z o.o podarowała Ireneuszowi Borkowskiemu, znanemu słupskiemu społecznikowi, zestaw nowej, ocieplanej odzieży roboczej: kurtkę, spodnie, trzewiki, rękawiczki i czapkę.

Ireneusz Borkowski od ponad 10 lat działa charytatywnie na rzecz innych, prowadzi m.in. akcję pn. ?Dobroczynny wózek Irka?, w ramach której rozwozi do potrzebujących meble i inne przydatne rzeczy i odzież przekazane mu przez osoby dobrej woli.

https://www.facebook.com/dobroczynnywozirka

Organizuje też imprezy o charakterze charytatywnymi patriotycznym. Jest autorem kilku tomików wierszy. Kilka lat temu niósł pomoc osobom poszkodowanym przez nawałnicę nad Kaszubami.

Wielokrotnie pomagał pogorzelcom z powiatu słupskiego. W październiku 2019 roku jego samego dotknęło takie nieszczęście. W wyniku pożaru w kotłowni spłonęła mu część domu. Ogień strawił kuchnię oraz część stropu, strychu i dachu. Do dzisiaj trwają prace naprawcze. Ufamy, że nowa odzież przyda się Ireneuszowi Borkowskiemu w jego codziennej działalności, zwłaszcza w zimie. Na spotkaniu ustalono formę współpracy o charakterze charytatywnym.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać kiedy chcesz).