Serwis dozownika VOIGT SD-ECO5

Urządzenia tej marki oferuje SIMBHP w Słupsku. Ponadto firma zapewnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą przy montażu, regulacji i serwisowaniu systemów. Urządzenia można kupić lub wydzierżawić. W ofercie SIMBHP znajduje się szeroka gama efektywnych systemów dozowania firmy VOIGT manualnych i mechanicznych.

Na zdjęciach pięciofunkcyjny dozownik przepływowy, który charakteryzuje się możliwością tworzenia jednego stężenia roztworu dozowanego do wiaderka oraz do czterech rodzajów stężeń roztworów rożnych rodzajów środków chemicznych dozowanych do butelek ze spryskiwaczem. Dozowanie stężeń roztworów ustala się skokowo za pomocą wbudowanego pokrętła. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Dozownik dostarczymy w stanie w pełni gotowym do użycia. Urządzenie konfigurujemy odpowiednio do wykorzystywanych produktów. Oznacza to, że odbiorca nigdy nie użyje za dużo ani za mało środka czyszczącego. Oznakowanie dostosowujemy do wykorzystywanych produktów. Na życzenie możemy też wyróżnić produkt logotypem zleceniodawcy.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

SIMBHP ul. K.Borchardta 35, 76-200 Słupsk,

tel: 735 918 999, tel/fax: 59 842 78 45, tel/fax: 59 840 26 15

email: biuro@simbhp.pl

www.simbhp.pl

#simbhp #bhp #bezpieczeństwoihigienapracy #hurtownia #sprzedaż #producent #bezpieczeństwo #higiena #praca #robocze #jednorazowe #import #montaż #serwis #doradztwo

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać kiedy chcesz).