Podejmowanie dobrych decyzji
wymaga czasu, uwagi oraz
dostepu do rzetelnej wiedzy.

Firmę SIMBHP tworzą ludzie, którzy zbudowali ją od podstaw. Ludzie, którzy działają w branży BHP od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala zapewnić naszym klientom produkty i usługi na wysokim poziomie.

Wiemy, że często z braku czasu nasi Klienci poszukują wsparcie w podejmowaniu decyzji dotyczących BHP. SIMBHP powstał właśnie po to aby zawsze profesjonalnie pomóc w optymalnym doborze niezbędnego zaopatrzenia.

Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat bezpieczeństwa i higieny pracy. Dejmy naszym klientom możliwość świadomego i racjonalnego wyboru z całej gamy naszych produktów i usług.

Firma SIMBHP od samego początku swojego działania mieści się w Słupsku. Z tego powodu czujemy bardzo dużą więź z naszym regionem i w związku z tym staramy się w miarę naszych możliwości wspomagać różne ciekawe inicjatywy w naszym regionie.

Poznaj nasze marki

Redbone

Markowe obuwie Redbone to doskonały produkt na różne stanowiska pracy.
Sportowa i nowoczesna linia naszego obuwia
zapewnia wygodę i bezpieczeństwo przez cały dzień.
Zobacz produkty

Lewer

Dzięki włoskiemu wykonaniu i zastosowanym technologiom obuwie Lewer zadowoli każdego  swoją lekkością i odpornymi materiałami, nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Zobacz produkty

Eco-Save

Nowa marka obuwia ochronnego.

Klasyczna prostota i funkcjonalność,

niezwykle lekkie, elastyczne i wygodne.

Zobacz produkty

5Fingers

Rękawice ochronne dostosowane do wielu prac,w różnych gałęziach przemysłu.

Dzięki technice oraz doskonałemu wykonaniu marka 5Fingers zapewnia ochronę, komfort oraz idealne  dopasowanie  do każdej dłoni.

Zobacz produkty

1 Use

Od wielu lat oferujemy Państwu szeroki wachlarz odzieży jednorazowej między innymi PP i PE.
Zobacz produkty